TOKIO HOTEL RULES
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TOKIO HOTEL RULES

ovo je 4um posvecen naj grupi na svetu Tokio Hotel!Uzivajte!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Cinema Bizarre

Ići dole 
+2
tokiohfurimmer
x..EmoPrincess..x
6 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
x..EmoPrincess..x

x..EmoPrincess..x


Broj poruka : 112
Godina : 29
Lokacija : Otkud znam gde cu biti dok ti citas ovo...
Datum upisa : 21.02.2008

Cinema Bizarre - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cinema Bizarre   Cinema Bizarre - Page 2 Icon_minitimeČet Mar 06, 2008 2:05 pm

Ja navikla...hehe..wiiiiiii zar nemislish da pomalo spamujemo...
Nazad na vrh Ići dole
tokiohfurimmer
Admin
tokiohfurimmer


Broj poruka : 195
Godina : 30
Datum upisa : 17.02.2008

Cinema Bizarre - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cinema Bizarre   Cinema Bizarre - Page 2 Icon_minitimePet Mar 07, 2008 12:24 pm

TO SAM SAD BAS HTELA DA KAZEM!AJMO !PRICA SE O CB!
Nazad na vrh Ići dole
https://tokioh.forummotion.com
x..EmoPrincess..x

x..EmoPrincess..x


Broj poruka : 112
Godina : 29
Lokacija : Otkud znam gde cu biti dok ti citas ovo...
Datum upisa : 21.02.2008

Cinema Bizarre - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cinema Bizarre   Cinema Bizarre - Page 2 Icon_minitimePet Mar 07, 2008 7:02 pm

Kad smo vec kod CB-a znate da nisu prosli i da nam nece doci na Eurosong??ja sam plakala kad sam to cula.... Sad
Nazad na vrh Ići dole
tokiohfurimmer
Admin
tokiohfurimmer


Broj poruka : 195
Godina : 30
Datum upisa : 17.02.2008

Cinema Bizarre - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cinema Bizarre   Cinema Bizarre - Page 2 Icon_minitimeSub Mar 08, 2008 6:54 am

JAO DAAAA!!JUCE JA IDEM NA VIVIN SAJT DA VIDIM DA LI DOLAZE,I SAMO VIDIM SLIKU OD NO ANGELS KAO IN BELGRADE!HTELA SAM DA SE UBIJEM!JA NOSIM JAJA DA IH GADJAM NE INTERESUJE ME!MAMU IM!!!UFFF!!!!!!! Mad
Nazad na vrh Ići dole
https://tokioh.forummotion.com
tokiohfurimmer
Admin
tokiohfurimmer


Broj poruka : 195
Godina : 30
Datum upisa : 17.02.2008

Cinema Bizarre - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cinema Bizarre   Cinema Bizarre - Page 2 Icon_minitimeSub Mar 08, 2008 6:54 am

UNISTILI SU MI SAN DA IH VIDIM!!!!!!!!!!KO ZNA KAD CE ONI DOCI!!!!!!!!! Mad
Nazad na vrh Ići dole
https://tokioh.forummotion.com
x..EmoPrincess..x

x..EmoPrincess..x


Broj poruka : 112
Godina : 29
Lokacija : Otkud znam gde cu biti dok ti citas ovo...
Datum upisa : 21.02.2008

Cinema Bizarre - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cinema Bizarre   Cinema Bizarre - Page 2 Icon_minitimeSub Mar 08, 2008 9:23 am

DAA proklete no angels....
Nazad na vrh Ići dole
tokiohfurimmer
Admin
tokiohfurimmer


Broj poruka : 195
Godina : 30
Datum upisa : 17.02.2008

Cinema Bizarre - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cinema Bizarre   Cinema Bizarre - Page 2 Icon_minitimeSub Mar 08, 2008 1:33 pm

NEK IDU U P.M VISE!!KAKO NE SHVATAJU DA BI MOGLI SA CB DA OVDE STEKNU POPULARNOST NA EUROSONGU!!!??!?NO ANGELS NIKO NI NE POMINJE...BAS SU BUDALE...
Nazad na vrh Ići dole
https://tokioh.forummotion.com
TH MANIAC

TH MANIAC


Broj poruka : 45
Datum upisa : 02.05.2008

Cinema Bizarre - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cinema Bizarre   Cinema Bizarre - Page 2 Icon_minitimeSub Maj 03, 2008 7:29 am

Ja ne volim cinema bizzare Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad
NERVIRAJU ME ZATO STO MISLE DA SU BOLJI OD TOKIO HOTELA!!!!!! GRRRRRRRRRRR:x Mad Mad Mad Mad Mad Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Mada, moram da priznam da njihove pesme lako ulaze u usi
Nazad na vrh Ići dole
chriss

chriss


Broj poruka : 82
Lokacija : !!!!~~~pUnK r0cK pRiNcE$$ ~~~!!!
Datum upisa : 25.05.2008

Cinema Bizarre - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cinema Bizarre   Cinema Bizarre - Page 2 Icon_minitimeSub Jun 28, 2008 6:12 pm

ja OBOZAWAM cinema bizarre... i puno hwala autoru sto je otworio owu temu jer na netu ne mogu da nadjem nista o njima.... jedwa da sam nasla jedan interwju!!! a tek na tv nista... imam malo njihowih pesama priznajem.. jer nisam mogla da skinem ni sa jednog sajta koji znam jer nigde nema pa mi drugarica skinula... omiljena mi je forever or never pesma!!! znaci tu pesmu kada sam cula totalno sam poludela!!! lol! lol! lol! a obozawam i pesme lovesongs (they kill me), how does it feel, escape to the stars mi je mozda malo u th fazonu,.. ne znam tako mi se cini... ali swejedno obozawam ih NIKO mi nije lep... swi me plase... izgledaju kao zene.... lol! lol! lol! .. dobro i za billa to kazu .. ali ja se ne slazem... bill je sladak... ali owi su stwarno preterali!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy lol! lol! lol! ..... i da slazem se da se mnogo hwale i da misle da su bolji od th, sto nije istina... ali opet oni su meni odmah iza TH!!!! POZZ ZA SWE
Nazad na vrh Ići dole
chriss

chriss


Broj poruka : 82
Lokacija : !!!!~~~pUnK r0cK pRiNcE$$ ~~~!!!
Datum upisa : 25.05.2008

Cinema Bizarre - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cinema Bizarre   Cinema Bizarre - Page 2 Icon_minitimeSub Jun 28, 2008 6:15 pm

a da nisam znala da su cb trebali da ideu na eurosnog!!!!! one no angel su APSOLUTNO bez weze... nikada nista gore nisam cula... pewajju ko kokoske u dworistu moje prababe... lol! .... a pobedili bi cb 100% samo da su otisli na eurosong!!! i stekli bi ogromnu popularnost!!! bas steta stwarno mi je iskreno zao... i belive pesma mi je odwratna. Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad . meni azerbejdzan bio naj.... xexe Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
***BILL*KAULITZ***

***BILL*KAULITZ***


Broj poruka : 34
Godina : 28
Lokacija : WITH BILL 4EVER
Datum upisa : 08.07.2008

Cinema Bizarre - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cinema Bizarre   Cinema Bizarre - Page 2 Icon_minitimePon Jul 14, 2008 3:41 am

CB nevolim prezirem ih ali zato TH obozavam ali ipak ima jedna pesma koja mi sa svidja od njih
Nazad na vrh Ići dole
***BILL*KAULITZ***

***BILL*KAULITZ***


Broj poruka : 34
Godina : 28
Lokacija : WITH BILL 4EVER
Datum upisa : 08.07.2008

Cinema Bizarre - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cinema Bizarre   Cinema Bizarre - Page 2 Icon_minitimePon Jul 14, 2008 3:42 am

A to je FOREVER OR NEVER
Nazad na vrh Ići dole
tokiohfurimmer
Admin
tokiohfurimmer


Broj poruka : 195
Godina : 30
Datum upisa : 17.02.2008

Cinema Bizarre - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cinema Bizarre   Cinema Bizarre - Page 2 Icon_minitimePon Jul 14, 2008 3:56 pm

da i meni se isto svidja FOREVER OR NEVER!
znaci tako je energicna i sve...
joj a kako mi je bilo drago kad su na COMET-u TH osvojili 4 nagrade a CB nista!pa nek se malo priseti onaj Strify kako je pricao:TH zvuci kao ves masina!!!!!
MATER MU NJEGOVU!
eto mu ga na kako mi je bilo drago sto je morao da gleda Billa & co kako izlaze 4 puta da preuzmu nagradu!xaxa!!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://tokioh.forummotion.com
Sponsored content





Cinema Bizarre - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cinema Bizarre   Cinema Bizarre - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Cinema Bizarre
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
TOKIO HOTEL RULES :: Svastara :: Entertaiment-
Skoči na: