TOKIO HOTEL RULES
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TOKIO HOTEL RULES

ovo je 4um posvecen naj grupi na svetu Tokio Hotel!Uzivajte!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 TOSE PROESKI

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
tokiohfurimmer
Admin
tokiohfurimmer


Broj poruka : 195
Godina : 30
Datum upisa : 17.02.2008

TOSE PROESKI Empty
PočaljiNaslov: TOSE PROESKI   TOSE PROESKI Icon_minitimePet Feb 22, 2008 2:07 pm

KAKO JE SWEETY.....STA MISLITE O NJEMU???WOW...
TOSE PROESKI 33dky7mcj7
AWWWWWWW!!!!
TOSE PROESKI Toseproeskihm6
Nazad na vrh Ići dole
https://tokioh.forummotion.com
x..EmoPrincess..x

x..EmoPrincess..x


Broj poruka : 112
Godina : 29
Lokacija : Otkud znam gde cu biti dok ti citas ovo...
Datum upisa : 21.02.2008

TOSE PROESKI Empty
PočaljiNaslov: Re: TOSE PROESKI   TOSE PROESKI Icon_minitimePet Feb 22, 2008 2:53 pm

Mislim da nije trebalo da mu se desi to sto mu se desilo... Crying or Very sad ...a bio je tako dobar pevac...
Nazad na vrh Ići dole
tokiohfurimmer
Admin
tokiohfurimmer


Broj poruka : 195
Godina : 30
Datum upisa : 17.02.2008

TOSE PROESKI Empty
PočaljiNaslov: Re: TOSE PROESKI   TOSE PROESKI Icon_minitimePet Feb 22, 2008 4:17 pm

NARAVNO DA NIJE TREBALO DA MU SE DESI TO...ALI TO JE BOZJA VOLJA,A BOG ZASIGURNO ZNA ZASTO JE TO BILO TAKO,TAKO DA SE JA NE UZBUDJUJEM PREVISE OKO TOGA....PRATIM BOZJE POSTUPKE I TO JE TO...JA NE ZELIM DA GOVORIM KAKO TO NIJE U REDU,MISLIM GLEDAJUCI SA NASE STRANE NIJE,ALI FAKTICKI,NESTO JE TU BILLO...BOG JE TAKO REKAO I JA SAM SE POMIRILA S TIM.ETO. confused
Nazad na vrh Ići dole
https://tokioh.forummotion.com
x..EmoPrincess..x

x..EmoPrincess..x


Broj poruka : 112
Godina : 29
Lokacija : Otkud znam gde cu biti dok ti citas ovo...
Datum upisa : 21.02.2008

TOSE PROESKI Empty
PočaljiNaslov: Re: TOSE PROESKI   TOSE PROESKI Icon_minitimeSub Feb 23, 2008 1:32 pm

Pa da...mi nemozemo nista protiv bozje volje...
Nazad na vrh Ići dole
tokiohfurimmer
Admin
tokiohfurimmer


Broj poruka : 195
Godina : 30
Datum upisa : 17.02.2008

TOSE PROESKI Empty
PočaljiNaslov: Re: TOSE PROESKI   TOSE PROESKI Icon_minitimePet Feb 29, 2008 4:55 am

DA!ZATO SAM JA OK!......AUF.....SORRY AL NE MOGU SE BAS PRAVITI DA SE DOBRO OSECAM....SVE ZNAM ALI JEDNOSTAVNO.... Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
https://tokioh.forummotion.com
chriss

chriss


Broj poruka : 82
Lokacija : !!!!~~~pUnK r0cK pRiNcE$$ ~~~!!!
Datum upisa : 25.05.2008

TOSE PROESKI Empty
PočaljiNaslov: Re: TOSE PROESKI   TOSE PROESKI Icon_minitimeSub Jul 05, 2008 9:15 am

e ja se ne slazem!!!!! ne werujem da je to bozija wolja........... ako jeste onda bog STWARNO NIJE FER!!!! jer uwek umiru dobri posteni i pametni ljudi!!!!!!!!!!!!!!!!!!.. ja mislim da swako moze da uprawlja swojom sudbinom.. a ne bog....... i ja sam plakala kada sam cula da je poginuo iako nisam neki njegow fan.. starno mi se srce cepalo danima..ne znam.. takwa sam..... Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
***BILL*KAULITZ***

***BILL*KAULITZ***


Broj poruka : 34
Godina : 29
Lokacija : WITH BILL 4EVER
Datum upisa : 08.07.2008

TOSE PROESKI Empty
PočaljiNaslov: Re: TOSE PROESKI   TOSE PROESKI Icon_minitimePon Jul 14, 2008 3:30 am

Pa naravno da mi se cepalo srce danima a stvarno je bio dobar lep pametan i najlepse od svega imao je najbolji glas na balkanu mnogo ni je bilo zao zbog njega ali sta mozemo bog je uzeo andjela sa zemlje Sad Crying or Very sad confused pale
Nazad na vrh Ići dole
tokiohfurimmer
Admin
tokiohfurimmer


Broj poruka : 195
Godina : 30
Datum upisa : 17.02.2008

TOSE PROESKI Empty
PočaljiNaslov: Re: TOSE PROESKI   TOSE PROESKI Icon_minitimePon Jul 14, 2008 4:02 pm

znate kako...Bog ga je uzeo bas ZATO...on je bio predobar...mozda je cak bio i savrsen...a posto niko na ovom svetu nije savrsen,Bog ga je uzeo da ga ovaj svet ne bi iskvario...ja tako razmisljam i mislim da sam pravu...BOg NIKADA ne moze da pogresi...to sigurno...on je to uradio...
mi moramo da znamo da je to pravo sto je uradio samo nam treba razlog...a to sto neki od nas ne mogu da se pomire sa tim...njihov problem...ali Bog ne gresi
Nazad na vrh Ići dole
https://tokioh.forummotion.com
chriss

chriss


Broj poruka : 82
Lokacija : !!!!~~~pUnK r0cK pRiNcE$$ ~~~!!!
Datum upisa : 25.05.2008

TOSE PROESKI Empty
PočaljiNaslov: Re: TOSE PROESKI   TOSE PROESKI Icon_minitimeSre Jul 23, 2008 4:44 am

jaoo... ok ajde swako ima swoje misxljenje,,,... ne mozemo basx da se slazmo u swemu.............
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





TOSE PROESKI Empty
PočaljiNaslov: Re: TOSE PROESKI   TOSE PROESKI Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
TOSE PROESKI
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
TOKIO HOTEL RULES :: Svastara :: Entertaiment-
Skoči na: