TOKIO HOTEL RULES
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TOKIO HOTEL RULES

ovo je 4um posvecen naj grupi na svetu Tokio Hotel!Uzivajte!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 KONCERT....

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
tokiohfurimmer
Admin
tokiohfurimmer


Broj poruka : 195
Godina : 30
Datum upisa : 17.02.2008

KONCERT.... Empty
PočaljiNaslov: KONCERT....   KONCERT.... Icon_minitimePet Feb 22, 2008 1:48 pm

JA NE ZNAM....NE ZNAM KAKO CU PREZIVETI TO...NE ZNAM...KAKO....KAKO MILSIM DA OSTANEM PRI CISTOJ SVESTI KAD CUJEM ODJEDNOM VRISAK KOJI CE SE TOG 29.3 OVE GODINE "PROSUTI" PO CELOJ ARENI I KADA ....KADA SE BUDE KAO I UVEK NAJPRE CUO ZVUK TOMOVE GITARE....A ONDA IZLAZI BILL!!!TAKO SE BOJIM TOG KONCERTA.... affraid
Nazad na vrh Ići dole
https://tokioh.forummotion.com
x..EmoPrincess..x

x..EmoPrincess..x


Broj poruka : 112
Godina : 29
Lokacija : Otkud znam gde cu biti dok ti citas ovo...
Datum upisa : 21.02.2008

KONCERT.... Empty
PočaljiNaslov: Re: KONCERT....   KONCERT.... Icon_minitimePet Feb 22, 2008 3:32 pm

Ma ja pripremam sanduk za sahranu...znam da necu da prezivim to...ili u nekom slucaju da prezivim (ako budem imala var malo srece,ali nje nikada nisam imala) kuci cu se vratiti gluva,sa pocepanim glasnim zicama od vriskanja....i sa razmazanom sminkom i suzama,a za modrice i ogrebotine od guranja da i negovorim...iskidani nokti,rascupana kosa,pocepana odeca,smrznuta skroz (jer cu obuci kratke rukave a jos se skoro zima nije zavrsila)i jos cu dobiti neku najverovatnije najgoru bolest....jer sam ja uvek bila baksuz...znam da nista nece biti isto posle tog koncerta,sve ce biti...hmmm cudno i mene vise ovde nece biti medju vama....tako da su ovo poslednji dani moga bednog zivota...i onda kad negde na otprilike sredini koncerta cujete zvuk hitne pomoci,oni dolaze po mene da me spasu ali neuspevaju...i bas me boli uvo,na nebu ce mi biti lepse medju andjelima....

i odlucila sam da Billu kupim jednog plisanog medu,da me se seca,ali znam da on verovatno to nece ceniti koliko ja...on ga verovatno nece ni pogledati...ali ja nikada necu zaboraviti sve cetiri godine tuge,patnje i uzaludne nade koja vise i nepostoji,nemogu opisati nijednom reci koliko sam ga volela,koliko noci nisam spavala,koliko sam mu pesama napisala i koliko je puta njegovo ime odzvanjalo u mojoj glavi,koliko sam se promenila zbog njega i koliko sam dobrih prijatelja izgubila.Svi su me ponizvali i vredjali,ja nisam mogla da volim nikoga drugog samo njega...sve ove godine su ostavile trag na mom srcu i to nikada necu zaboraviti,nikada,sve suze koje su bile samo zbog njega i bile su uzaludne,on za to nikada nece ni saznati,mozda ce jednog dana cuti za mene i moj bol ali to je nemoguce,ostale su samo uspomene i secanje na sve moje rane zbog njega,znam da ga ja nezasluzujem ja sam samo obicna smrtnica bez nade i ljubavi...znam ovome je trebalo doci kraj,ali svakoga dana je sve godre i gore,pokusavm to sakriti ali nemogu ja nisam toliko jaka i taj dan 29.03.2008 ce zauvek ostati u mom srcu i dusi dan na koji sam prvi i posledji put videla jednog andjela....

Nisam vise mogla da izdrzim morala sam sve ovo da napisem... Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
tokiohfurimmer
Admin
tokiohfurimmer


Broj poruka : 195
Godina : 30
Datum upisa : 17.02.2008

KONCERT.... Empty
PočaljiNaslov: Re: KONCERT....   KONCERT.... Icon_minitimePet Feb 22, 2008 4:13 pm

JAOJ...NEMOJ MI POMINJATI TO MOLIM TE....MADA I JA MISLIM DA CU DA PRESVISNEM OD TUGE,JER SU MI TA NEKA OCEKIVANJA PREVELIKA!ZELIM MOG BRATA BILLA DA UPOZNAM,TOMA VOLIM NA MALO DRUGACIJI NACIN,MADA NISAM ZALJUBLJENA U NJEGA KAO PRE(MADA VERUJEM DA CE SE SECANJE VRATITI JER ZNAM SEBE)....A DA NE POMINJEM VRISTANJE OSTALIH FANOVA I KAO STO TI KAZES CEPANJE GLASNIH ZICA.....I JA MISLIM KAO DA CE MI TAJ DAN BITI POSLEDNJ JER JA...NIKAD NISAM MISLILA DA CE ONI DOCI,JA SAM SAMO PRE DVE GODINE PRICALA SEBI:JAOJ BOZE PA ONI ZA NAS NISU NI CULI,ZNAM DA IH NIKAD NECU VIDETI ALI JEBIGA.....I EVO SAD POSTAJEM SVESNA DA CU BITI JEDNA OD ONIH NA NJIHOVOM KONCERTU KOJE SAM SAMO MOGLA DA GLEDAM PREKO TV-A I ZAMISLJALA SEBE NA NJIHOVOM MESTU IAKO MI NIJE USPEVALO JER SAM JA PO NEKOM SVOM TRIPU GOVORILA SEBI DA IH NIKAD NECU VIDETI....SAD NE MOGU DA VERUJEM DA DOLAZIM NA MESTO TI GFANOVA....LJUDI OVO JE SAN... Like a Star @ heaven
Nazad na vrh Ići dole
https://tokioh.forummotion.com
x..EmoPrincess..x

x..EmoPrincess..x


Broj poruka : 112
Godina : 29
Lokacija : Otkud znam gde cu biti dok ti citas ovo...
Datum upisa : 21.02.2008

KONCERT.... Empty
PočaljiNaslov: Re: KONCERT....   KONCERT.... Icon_minitimeSub Feb 23, 2008 1:28 pm

ja sam znala da ce doci,neznam zasto ali isti predosecaj imam i za cb (ko neka prorocica hehe..)ja mislim da ce mi biti toliko tesko da necu izdrzati ni da stignem u arenu...e da,josh da mi se nesto desi bas pred koncert,to bi bila katastrofa...
Nazad na vrh Ići dole
tokiohfurimmer
Admin
tokiohfurimmer


Broj poruka : 195
Godina : 30
Datum upisa : 17.02.2008

KONCERT.... Empty
PočaljiNaslov: Re: KONCERT....   KONCERT.... Icon_minitimePet Feb 29, 2008 4:52 am

MAJKE MI....I JA ...JA NE ZNAM VISE STA STVARNO DA KAZEM...UMRLA SAM KAD SAM U ARENI VIDELA PLAKAT... scratch
Nazad na vrh Ići dole
https://tokioh.forummotion.com
x..EmoPrincess..x

x..EmoPrincess..x


Broj poruka : 112
Godina : 29
Lokacija : Otkud znam gde cu biti dok ti citas ovo...
Datum upisa : 21.02.2008

KONCERT.... Empty
PočaljiNaslov: Re: KONCERT....   KONCERT.... Icon_minitimePet Feb 29, 2008 3:09 pm

Meni je drugarica rekla..jos u oktobru...ali tada joj nisam verovala,ali eto... lol!
Nazad na vrh Ići dole
tokiohfurimmer
Admin
tokiohfurimmer


Broj poruka : 195
Godina : 30
Datum upisa : 17.02.2008

KONCERT.... Empty
PočaljiNaslov: Re: KONCERT....   KONCERT.... Icon_minitimeSub Mar 01, 2008 12:46 pm

pa dobro...ja cak nisam ni verovala kad sam videla plakat....mozes misliti... drunken
Nazad na vrh Ići dole
https://tokioh.forummotion.com
x..EmoPrincess..x

x..EmoPrincess..x


Broj poruka : 112
Godina : 29
Lokacija : Otkud znam gde cu biti dok ti citas ovo...
Datum upisa : 21.02.2008

KONCERT.... Empty
PočaljiNaslov: Re: KONCERT....   KONCERT.... Icon_minitimeUto Mar 04, 2008 4:04 pm

...i da njoj nisam verovala zato sto sve sto ona kaze je 99% laz...al eto prvi put rekla nesto sto je stvarno istina,i ja stvarno isla na sajt bg arene i eto vidim oishe dolaze.aaaaa pala sam sa stolice,nisam mogla da verujem cekala sam citavih 6 meseci,,aaa kako je to brzo proslo (luda sam)i sad jos samo kolko?24 dana valjda...

----------
al mene samo zanima sta ce biti posle koncerta,daj boze da ne prezivim..imam veliki kontrolni iz istorije 31.marta u pon. aaaaaaa kad cu ja da vezbam... Shocked i bas nam je lep termin dala....spam
Nazad na vrh Ići dole
tokiohfurimmer
Admin
tokiohfurimmer


Broj poruka : 195
Godina : 30
Datum upisa : 17.02.2008

KONCERT.... Empty
PočaljiNaslov: Re: KONCERT....   KONCERT.... Icon_minitimeSre Mar 05, 2008 5:06 am

AKO USPES DA SEDNES ZA STO I POSLE KONCERTA VEZBAS ISTORIJU BLAGO TEBI!!!!!!!!!!!! lol!
Nazad na vrh Ići dole
https://tokioh.forummotion.com
x..EmoPrincess..x

x..EmoPrincess..x


Broj poruka : 112
Godina : 29
Lokacija : Otkud znam gde cu biti dok ti citas ovo...
Datum upisa : 21.02.2008

KONCERT.... Empty
PočaljiNaslov: Re: KONCERT....   KONCERT.... Icon_minitimeČet Mar 06, 2008 2:26 pm

Pa necu moci znam,ja posle koncerta necu biti pri sebi,necu biti tu...mozda mojebtelo ce biti tu,ali srce i dusa zauvek tamo negde mozda sa Billom a mozda i ne....

Zato pored svih obaveza moram SADA da ucim...50 i nesto pitanja napamet...blahh smor...
Nazad na vrh Ići dole
tokiohfurimmer
Admin
tokiohfurimmer


Broj poruka : 195
Godina : 30
Datum upisa : 17.02.2008

KONCERT.... Empty
PočaljiNaslov: Re: KONCERT....   KONCERT.... Icon_minitimePet Mar 07, 2008 12:18 pm

AUUU JBT!AJD BOLJE SAD UCI OVO IDE ZA 3 NEDELJE!
Nazad na vrh Ići dole
https://tokioh.forummotion.com
Marija i Bill 4ever

Marija i Bill 4ever


Broj poruka : 34
Godina : 31
Lokacija : Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Datum upisa : 09.03.2008

KONCERT.... Empty
PočaljiNaslov: Re: KONCERT....   KONCERT.... Icon_minitimePet Mar 14, 2008 5:18 pm

Hocu koncert!!!!!!!!Ko ce da ceka jos 14dana!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://th-4ever.bigforumpro.com/
tokiohfurimmer
Admin
tokiohfurimmer


Broj poruka : 195
Godina : 30
Datum upisa : 17.02.2008

KONCERT.... Empty
PočaljiNaslov: Re: KONCERT....   KONCERT.... Icon_minitimeSub Mar 15, 2008 12:20 pm

JOOOJ CUTII KAO DA JE JUCE BILO KAD SAM REKLA DA IMA JOS 130 DANA...BOZE..JAO DANAS SMO IMALI FAN MITING,I KAD SMO UGLEDALI BILBORD ISPRED ARENE OD TH-A FLIPNULI SMO,POCELI SU DA SE DERU MENE UVATILA PANIKA,PA AKO JE TAKO SAD JA NE ZNAM STA CE BITI NA KONCERTU ONDA!!!KAD IZADJE BILL!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://tokioh.forummotion.com
chriss

chriss


Broj poruka : 82
Lokacija : !!!!~~~pUnK r0cK pRiNcE$$ ~~~!!!
Datum upisa : 25.05.2008

KONCERT.... Empty
PočaljiNaslov: Re: KONCERT....   KONCERT.... Icon_minitimeSub Jun 28, 2008 4:44 pm

e koncert je otkazan.. a nemojte da se naljutite ali malo preterujete... mislim... wi treba da budete srecne sto ce da dodju.. a ne jos da se bojite koncerta.... swasta,....... . Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





KONCERT.... Empty
PočaljiNaslov: Re: KONCERT....   KONCERT.... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
KONCERT....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
TOKIO HOTEL RULES :: Svastara :: Vasi problemi-
Skoči na: