TOKIO HOTEL RULES
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TOKIO HOTEL RULES

ovo je 4um posvecen naj grupi na svetu Tokio Hotel!Uzivajte!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 ~~~!!!#%C00L C@T kRi$$%#!!!~~~ f0ReWeR!!!

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
chriss

chriss


Broj poruka : 82
Lokacija : !!!!~~~pUnK r0cK pRiNcE$$ ~~~!!!
Datum upisa : 25.05.2008

~~~!!!#%C00L C@T kRi$$%#!!!~~~ f0ReWeR!!! Empty
PočaljiNaslov: ~~~!!!#%C00L C@T kRi$$%#!!!~~~ f0ReWeR!!!   ~~~!!!#%C00L C@T kRi$$%#!!!~~~ f0ReWeR!!! Icon_minitimeNed Jun 29, 2008 5:14 pm

e owako sada ja.... zowem se kristina alli me swi zowu nina kris (criss) ili cool cat.. posto sam tako registrowana na swim ostalim sajtowima pa me na netu tako zowu... xexe..... imam 13 godina... obozawam da slusam rock... znaci ziwim za rock.... ali samo STRANI od nasim bendowa wolim samo wan gogh... obozawam i tehno muziku... i swe owo drugo sto je popularno slusam po malo. ali pod uslowom da je strano!!!!! mrzim .. ma suwise MRZIM PPREZIREM narodnjake!!! znaci od toga se umire... uzas...... omiljeni u th mi je bill ali i drugi su extra.... xxmmm... sta jos da kazem... ucim da swiram gitaru... trenutno ne treniram nista ali wolim skoro swe sporotwe... pa eto mislim da je to to i prewise... xexe..... pozzz za sweeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee lol! cheers Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Nazad na vrh Ići dole
chriss

chriss


Broj poruka : 82
Lokacija : !!!!~~~pUnK r0cK pRiNcE$$ ~~~!!!
Datum upisa : 25.05.2008

~~~!!!#%C00L C@T kRi$$%#!!!~~~ f0ReWeR!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: ~~~!!!#%C00L C@T kRi$$%#!!!~~~ f0ReWeR!!!   ~~~!!!#%C00L C@T kRi$$%#!!!~~~ f0ReWeR!!! Icon_minitimeNed Jun 29, 2008 5:15 pm

aaa da i 4um je extra bas mi se swidja... pozz
Nazad na vrh Ići dole
~*~Maky~*~




Broj poruka : 4
Datum upisa : 16.02.2009

~~~!!!#%C00L C@T kRi$$%#!!!~~~ f0ReWeR!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: ~~~!!!#%C00L C@T kRi$$%#!!!~~~ f0ReWeR!!!   ~~~!!!#%C00L C@T kRi$$%#!!!~~~ f0ReWeR!!! Icon_minitimePon Feb 16, 2009 2:25 pm

caos kris...ja sam naj fan de rbd....sa tvog i necinog foruma!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





~~~!!!#%C00L C@T kRi$$%#!!!~~~ f0ReWeR!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: ~~~!!!#%C00L C@T kRi$$%#!!!~~~ f0ReWeR!!!   ~~~!!!#%C00L C@T kRi$$%#!!!~~~ f0ReWeR!!! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
~~~!!!#%C00L C@T kRi$$%#!!!~~~ f0ReWeR!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
TOKIO HOTEL RULES :: Forum :: Clanovi-
Skoči na: